Alustame Algusest

Meie moto on: „Alustame algusest ja usume endasse ning oma unistustesse“.
Igaüks on mingil ajahetkel endale öelnud – alustame algusest. Seetõttu ootame enda juurde just neid inimesi, kes tahavad alustada algusest tutvust tegema mõne huvitava kohaga või uue tarkuse omandamisega.
Oleme tegutsenud aastast 2006. Esimesed aastad kulusid enda mõtestatud tegevuste leidmisele, kuid nüüd on meie visioon selge. Tahame pakkuda rahulikus tempos reisielamusi – naudime reisil olemise aega, uue info saamist ning oleme toeks oma reisikaaslastele. Meie reisidele on oodatud kõik olenemata vanusest, kuid tingimuseks on – ole optimistlik ja ära pisiasjade pärast virise. Meie reisigruppide suuruseks on kuni 42 inimest. See loob eelduse, et kõik peatused teel sihtkohta ei võta palju aega ja grupis olevad inimesed saavad soovi korral rohkem üksteisega tutvuda. Üldjuhul on majutuskohad alati hotellides ja 2-kohalistes tubades, sest reisimine on eelkõige puhkus koos elementaarse mugavusega.
Reisikorraldusega hakkasime tegelema juba aastast 2008. Alguses olid reisid Eesti piirides ja kindla suunitlusega (tervislik toit, külaliikumine, tervis ja mina ise jne). Aastaks 2010 oli meie ümber koondunud toredatest inimestest Reisiklubi , kellega koos me alustasime rännakuid ka Euroopasse. Aastaks 2014 jõudsime aga nii kaugele, et hakkasime reise korraldama nö „vabale turule“ kui ka tellimustööna. Meie poolt korraldatud reisidega saab tutvuda ajaloo rubriigis.
Kõrvaltegevusteks on meil veel koolitamine ehk pigem soovituste jagamine. Üks suund on ettevõtlus ja raamatupidamine. Kuna koolitajate enda praktiline kogemus on alanud aastast 1990, siis usume, et meil on palju, mida teiega jagada. Teine suund on noored ja ilumaailm. Meie koolitaja on 12-aastase kogemusega kuulsatelt moelavadelt Itaalias, Jaapanis, Hiinas, Ameerikas, Pariisis, Hispaanias, Kreekas.
Meie tegevuse läbivaks märksõnaks on elukestev koolitamine. Pole oluline, kas see toimub bussiratastel ringi vurades või koolipingis istudes. Kõik on oodatud uusi kogemusi ja emotsioone omandama.