Kazimierase laat ja Vilnius

Kazimierase laat ja Vilnius – meeleolukas reis kultuuri- ja käsitööhuvilistele

06.-08.märts 2015
 
Reisi kõrghetk: suurejoonelisel Kazimierase laadaüritustel osalemine. See on üritus, mis hõlmab tervet Vilniuse varakevadist vanalinna, tuntud eheduses ja headuses käsitöö ja kaasaegne kunst, rahvariided, muusika, laul, tants – kõik, mida ühes tõelises rahvalikus kevadpeol kogeda saab. Läbi vanalinna kulgev rongkäik on nägemus, mida lihtsalt peab kord elus nägema.
 
Vilniuses jääb piisavalt aega, et soovijad saavad külastada Vichy veekeskust – Baltimaade suurimat ja atraktiivsemat veeparki (vt. www.vandensparkas.lt/) või ostleda ühes suurimas kaubanduskeskuses AKRAPOLIS-es. Keda aga huvitab kohalik maalähedasem kauplemine, siis kohalik turg on kohe meie hotelli läheduses.

1. Päev – reede, 06. märts
 
Tallinna Bussijaamast väljasõit kell 7.00. Edasi kulgeb meie marsruut järgnevalt: Jüri alevik, Rapla, Pärnu, Viljandi, Ikla, Lätimaa ja hilisel pärastlõunal Vilniusse.
Peatused teel: Ikla piir (hommikune söögipeatus soovijatele – 45 minutit). Lätimaa läbime peatuseta ja lõunapausi teeme Leedus 19.-ndal kilomeetril asuvas palktares.
Vilniusse jõudes majutume hotelli ja soovijatega teeme juba õhtuhämaruses esimese jalutuskäigu Vilniuse vanalinnas.
 
2. Päev – laupäev, 07.märts
 
Hommikusöök buffet-stiilis lauas ja siis lähme jälle jalutuskäigule vanalinna. Üksiuitajatele loomulikult vaba aeg. Keskpäeval algab rongkäik. Peale lõunat viime soovijad bussiga veekeskusse ja hiljem toome hotelli juurde tagasi.
 
3. Päev – pühapäev, 08.märts
 
Hommikusöök buffet-stiilis lauas. Hotellist lahkume orienteeruvalt kella 10 paiku ja asume tagasiteele. Tagasiteel jälle samades kohtades peatused nagu esimesel päeval, kuid alates Iklast on marsruut Pärnu-Rapla-Tallinn-Jüri-Viljandi.

Hind sisaldab:
• Sõit koostööpartneri „Hansaliinid“ mugavas reisibussis (WC, DVD/CD, mugavad istmed, mida saab laiemaks tõmmata) koos väga staažika juhtiga, kel on pikaajaline Euroopa sõidu kogemus
• teemaksud ja parklatasud
• ööbimised vanalinna väravate lähedal asuvas mugavas ***hotellis, 2-kohalistes tubades
• hommikusöögid
• giid-grupijuht
 
Hinnale lisandub soovi korral:
• Tervise- või reisitõrkekindlustus (sõltub vanusest ja tervisekindlustus on soovituslik, Haigekassa kaart ei kata vajadusel kõiki kulusid)
• Tasuliste sissepääsude piletid soovi korral
 
Soovijatele täpsem info telefonil 5029006 (Marianne Rosenfeld) või e-kirjaga: alustamealgusest@gmail.com
 
Osalustasu tasutakse eelnevalt väljastatud arve alusel. Eelnevalt palun tutvuda Reisikorraldaja tüüplepinguga meie kodulehel www.alustamealgusest.ee
 
Reisi korraldajaks MTÜ Alustame Algusest (reisiettevõtja registreering TRE0000757) kaubamärgiga RosenReisid.

 
Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi, kui need on tingitud ilmastikuoludest ja ettenägematutest olukordadest või muuta päeva marsruuti vastavalt otstarbekusele.

Comments are closed.