Koolituskeskus

Meie Koolituskeskuse moto on „Alustame algusest ja usume endasse ning oma unistustesse“.
Igaüks on mingil ajahetkel endale öelnud – alustame algusest. Seetõttu ootame enda juurde just neid inimesi, kes tahavad alustada õpinguid uues tegevusvaldkonnas.
 
Oleme kvaliteetset koolitust pakkunud aastast 2006. Vaata kvaliteedi tagamise põhimõtteid.
Üks peamistest koolitusvaldkonnaks, millega alustasime, on ettevõtlus ja raamatupidamine. Kuna koolitajate enda praktiline kogemus on alanud aastast 1990, siis usume, et meil on palju infot, mida teistega jagada.
Vaata hetkel aktiivseid koolituskavasid.
 
Aastast 2017 tuli uueks koolitusvaldkonnaks mesinduse ABC ja see just peamiselt alternatiivõppevormis ehk siis teadmisi omandades teiste maade mesilates ja bussis koolitamistel, sõites sihtkohta. 2018.aastast lisanduvad veel teised õppevormid.
 
Kolmas koolitussuund on noortele. Tahame anda nõuandeid, kuidas riietuda, kuidas meikida, kuidas kõndida – ühesõnaga tahame noorteni tuua ilumaailma tõdesid. Ootame täiesti tavalisi noori, eelkõige neid, kes arvavad, et nemad ei ole modellid. Ei, me ei ootagi modelle! Meie uksed on avatud noortele, kes väärtustavad igapäeva hetki oma elus. Meie koolitaja on 12-aastase kogemusega kuulsatelt moelavadelt Itaalias, Jaapanis, Hiinas, Ameerikas, Pariisis, Hispaanias, Kreekas ja tema toob teieni nipid, mida saab kasutada igaüks igapäeva elus.
 
Meie tegevuse läbivaks märksõnaks on elukestev koolitamine. Pole oluline, kas see toimub bussiratastel ringi vurades või koolipingis istudes. Kõik on oodatud uusi kogemusi ja emotsioone omandama sõltumata vanusest.
 
Kui tekib huvi, helistage 5029006 või kirjutage alustamealgusest@gmail.com