Mesinikega koos reisimist alustasime 2012.aastast.
Koostöös Eesti Mesinike Liiduga on toimunud õppereisid Soome, Rootsi, Taani, Norra, Läti, Leedu, Poola, Sloveenia, Austria, Saksamaa, Valgevene, Ukraina, Venemaa mesilatesse. Mõnedes eelpoolnimetatud riikides oleme käinud korduvalt. Toimunud reiside kohta leiate info  meie ajaloo lehelt,
vajuta sinisele sõnale /ajalugu

Maikuust alustame õpringiga mesinikele nimetuse all "Mesiniku aastaring ehk 5 õppepäeva olulistel hetkedel".

Koolitus toimub tasuta ja osaleda saab 12 inimest.  Täpsem info siit.15.-17-aprill 2019 toimub mesinik-ettevõtjatele õppereis, mille jooksul külastatakse 4 mesilat Eestis ja 2 mesilat Lätis + mesinduspood Cesises.  Loe siit:

Õppereis toimub Teadmussiirde ja teavituse toetusega (MAK 2014-2020 meede 1, alameede 1.3) ja on osavõtjatele tasuta.  Grupi suurus 15 inimest ja registreerumine on avatud.


 


Omame mesindusalasele koolitusele koolitusluba. See tähendab seda, et  osadel mesindusalastel õppereisidel on võimalik tulumaksutagastus vastavalt seaduses ettenähtud korrale. Vastav info on iga õppereisi kava juures täpsemalt välja toodud.
2019.aastal on kavas järgmised õppereisid:
2.-4. august Leedu mesindusfestivalile. Meie lähme juba sinna 8.ndat korda. Festival aga toimub 42.korda.
20.-29.september  traditsiooniline sügisene õppereis. sel korral Dalmaatsiasse.
Bussis koolitajaks Marje Riis
 
Kui soovid meilt infot, millal tuleb järgmine mesindusalane õppereis või koolitus, siis liitu mesindusalase infokirjaga. Lubame, et sellega ei tule kaasa muud infot. Kui aga sind huvitavad kõik meie reisid/koolitused, siis liitu esilehel oleva  (vajutades) uudiskirja listiga
Email again: