Reisiinfo

slovakkia
Korraldame reise kõigile huvilistele, nii üksiktulijale kui ka tellimusgruppidele.
Üldjuhul alustame sõitu Tallinnast või Viljandist, kuid kõikidel sõitudel läbime Jüri aleviku. Ja kui sõit algabki Tallinnast, siis Viljandi jääb alati läbitavaks kohaks, kuna meie partneriks on Viljandi bussifirma Hansaliinid.
Tellimusgruppidele väljasõit soovitud alguspunktist ja sobilik marsruut koostatakse koos.
Meie reisijuhtidega tutvu alalehel reisijuhid. Kõigil reisijuhtidel on endal kirg reisimise vastu ja seljataga väga suur reisikogemus. Nad on õnnelikud inimesed, sest oskus ühendada oma hobi tööga, annab reisil olijatele turvatunde, et tööd tehakse ka südamega, mitte ainult kohusetundest. See loob eeldused, et reisijuhid oskavad planeerida ajakava ja koostada erineva suunitlusega reise. Sihtkohtades on alati tõlge eesti keelde, kui meile räägivad kohalikud giidid.
Reisi broneerides tutvu alati enne reisitingimustega. Kui sobiv reis on leitud ja esimene broneeringu summa makstud, siis alati on võimalik sõlmida ka individuaalne maksegraafik. Küsi julgelt pakkumist.
Sõidame alati mugavate bussidega, kus saab ise istekoha valida kohe reisi broneerides ja teada konkreetse istekoha peale broneeringusumma laekumist.
Enne reisile tulekut on soovitav lugeda läbi ka reisija meelespea.